drapacze chmur

Misja i cel projektu

Nasz projekt realizowany jest przez Społeczny Komitet Organizacyjny Inicjatywy Programowej "Gminne Strefy Rozwoju", którego celem jest rozwój gospodarczy i społeczny lokalnych gmin na terenie całej Polski. Nasza nadrzędna misja to przede wszystkim stymulowanie przedsiębiorczości i rozwoju poprzez inwestycję w kapitał ludzki oraz infrastrukturę na terenach gmin. Idea, która stanowi nasz kluczowy priorytet, to budowanie ogólnego dobrobytu Polski i Polaków poprzez szeroko rozumianą pracę u podstaw w lokalnych jednostkach administracyjnych Rzeczypospolitej. 

Zdjęcie lotnicze z miasta

Gminne

Strefy Rozwoju

Gminna Strefa Rozwoju (GSR) to wydzielony obszar na terytorium gminy, tworzący zintegrowaną funkcjonalnie i ekonomicznie całość, przeznaczoną do realizowania zadań programowych projektu. Dla managera będzie to miejsce codziennej pracy, nauki, rozwoju oraz prowadzenia działań biznesowych. Z kolei z persepktywy lokalnych władz samorządowych, to inicjatywa wsparcia aktywności biznesowej na terenie gminy i szansa na osiągnięcie sukcesu poprzez pozyskanie inwestorów oraz zwiększenie ogólnej aktywności gospodarczej zgodnie z ustawą o Polskich Strefach Inwestycji. Więcej informacji na temat Gminnych Stref Rozwoju możesz znaleźć tutaj.

Banknoty dolarowe

Studiuj, pracuj

i zarabiaj

W ramach naszych działań możemy zaoferować Ci bardzo ciekawą propozycję rozwoju, dzięki której będziesz mógł studiować także zdalnie oraz równolegle pracować jako manager Gminnej Strefy Rozwoju na terenie swojego miejsca zamieszkania. Nasza propozycja ma na celu stworzenie szansy na rozwój poprzez zapewnienie edukacji i środowiska do zdobywania praktycznego doświadczenia biznesowego. Pracując na stanowisku managera GSR otrzymasz przyzwoite wynagrodzenie oraz szereg niezbędnych narzędzi do pracy takich jak nowe auto, telefon i laptop. W celu poznania szczegółów naszej propozycji, zapraszamy do dalszej lektury w zakładce Zostań Managerem.